تبلیغات
پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان - ماست رامک
img

به وبسایت ما خوش آمدید

با استفاده از یا می توانید بین بخش های مختلف وبسایت جابه جا شوید

وارد شوید

پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان

ادامه


ماســـــــــت دیلایت

ترکیبات: شیر تازه گاو، شیر خشک کم چرب، کنستانتره پروتئین شیر، فیبرهای (پری بیوتیک)، استارترهای سنتی ماست، استارترهای پروبیوتیک شامل لاکتو باسیلوس اسید و فیلوس یا بیفیدو باکتریومدرباره ماست دیلایت : در تولید این محصول , علاوه بر باکتری های سنتی مایه ماست , از باکتری های مفید پروبیوتیک شامل لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس یا بیفیدوباکتریوم بیفیدوم و فیبرهای پری بیوتیک ( اینولین ) استفاده می شود بنابراین به طور همزمان دارای خواص پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها می باشند . فیبر مورد استفاده در این محصول باعث ایجاد احساس دهانی (Mouthfeel) مطلوب در مصرف کننده می شود به این ترتیب که علیرغم مصرف یک محصول کم چرب , احساس مصرف یک محصول پرچرب را می نماید .

ماست همزده پر چرب

ترکیبات: شیر پاستوریزه، خامه پاستوریزه، شیر خشک کم چربی، استارتر، کنستانتره پروتئین شیر، نمک طعام

ماست آروما رامک یک ماست همزده با چربی 5 درصد است .در  تولید ماست هم‌زده، ابتدا مراحل تخمیر و همزنی ژل در مخزن تخمیر انجام و سپس وارد مرحله بسته‌بندی می‌شود.فرآیند واقعی تولید ماست همزده ،شامل همان مراحل تولید ماست با اندکی تفاوت می باشد که در مهمترین اختلاف آن بعد از مایه زنی ، شیر مایه خورده , تمام شرایط گرمخانه گذاری و تخمیر را داخل تانک فرآیند طی می کند پس از رسیدن به بافت و طعم مناسب و شکسته شدن لخته و سرد شدن و افزودن میزان جزئی نمک طعام , بسته بندی شده و بلافاصله به سردخانه منتقل می گردد .

ماست پر چرب

ترکیبات: شیر تازه گاو، شیر خشک، استارترهای سنتی ماست

کلسیم موجود در ماست، در حفظ سلامت سلول‌های روده‌ای مفید است. مخصوصاً زنان به دلیل بارداری و شیردهی در دوران جوانی و نیز قطع تولید استروژن در دوران یائسگی، بیشتر در معرض پوکی استخوان بوده و باید دقت کنند که روزانه 3 واحد لبنیات مصرف نمایند.ماست پر ‌چرب رامک با 3 درصد چربی به عنوان یک منبع غذایی سالم برای تمامی گروه های سنی پیشنهاد میگردد .

ماست کم چرب

ترکیبات: شیر پاستوریزه، شیر خشک کم چرب، کنستانتره پروتئین شیر، نمک طعام ،استارترهای سنتی ماست

کلسیم موجود در ماست، در حفظ سلامت سلول‌های روده‌ای مفید است. مخصوصاً زنان به دلیل بارداری و شیردهی در دوران جوانی و نیز قطع تولید استروژن در دوران یائسگی، بیشتر در معرض پوکی استخوان بوده و باید دقت کنند که روزانه 3 واحد لبنیات مصرف نمایند .ماست کم‌چرب رامک با 1.4 درصد چربی به عنوان یک منبع غذایی سالم برای تمامی گروه های بزرگسال پیشنهاد میگردد .

ماست پروبیوتیک

ترکیبات: شیر تازه گاو، شیر خشک، باکتریهای سنتی ماست (مایه ماست)، باکتریهای پروبیوتیک شامل لاکتو باسیلوس اسیدو فیلوس یا بیفیدو باکتریوم
ماست پروبیوتیک کم چرب رامک دارای تنها 1.4% چربی میباشد . فرآورده های حاوی پروبیوتیک را باید در شرایط دمایی یخچال ( 6-4 درجه سانتیگراد ) نگهداری نمود تا عملکرد این میکروارگانیسم ها حفظ شود . ارزش غذایی ماست‌های پروبیوتیک نسبت به ماست‌های معمولی بیشتر است و مصرف این نوع ماست موجب افزایش دفاع ایمنی بدن می‌شود. چرا که باکتری‌های پروبیوتیک مفیدی هستند که در این نوع ماست به وفور یافت می‌شوند . این ماست منبع غنی از کلسیم، پتاسیم و ویتامین B2 , B12  می باشد و حاوی مقادیر زیادی میکروارگانیسم های مفید است. حداقل سلول های زنده فعال پروبیوتیک در هر گرم از ماست 1000000 می باشد. این نوع ماست در گروه ماست های قالبی قرار دارد.
ماست خامه ای

ترکیبات: شیر تازه گاو، شیر خشک، خامه پاستوریزه، استارترهای سنتی ماست

این محصول در گروه ماست های قالبی قرار دارد و عمدتا در بازارهای صادراتی شرکت رامک توزیع می گردد . در تولید این محصول , شیر تازه به کمک خامه پاستوریزه حیوانی , غنی می شود و منبع مناسبی جهت تامین انرژی می باشد .
ماست موسیر

ترکیبات: ماست تازه آبگیری شده، موسیر، خامه پاستوریزه، نمک طعام، فلفل سیاه


ماست موسیر پرچرب رامک , محصولی است که در گروه ماست های همزده طعم دار قرار می گیرد و در تولید ان از بهترین مواد اولیه از جمله گرانول موسیر پاستوریزه شده استفاده می شود که به این ترتیب فاقد هرگونه بوی آزاردهنده می باشد و با طعم ملایم و بافت ویژه خود توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید .

نویسندگان

گالری عکس

درباره سایت

شرکت بازرگانی صدر
نواحی تحت پوشش جنوب شرق کشور
تلفن های تماس:
09136684594
فروشگاه اینترنتی رفسنجان تخفیف
www.raztakhfif.ir

اطلاعات تماس، پیوندها و ...

اطلاعات تماس

  • ایمیل
  • مدیر سایت
  • امروز:

آمار سایت

  • بازدید کل:
  • بازدید امروز:
  • بازدید دیروز:
  • بازدید ماه قبل:
  • بازدید این ماه:
  • تعداد مطالب:
  • نویسندگان:

قدرت گرفته از parand