تبلیغات
پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان - کشک رامک
img

به وبسایت ما خوش آمدید

با استفاده از یا می توانید بین بخش های مختلف وبسایت جابه جا شوید

وارد شوید

پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان

ادامه


کشــــــــــــــــــــــــــک لیوانی

ترکیبات: ماست پاستوریزه ، کشک خشک، پودر کنسانتره، پروتئین شیر، نمک طعام، قوام دهنده
کشک رامک که به عنوان خوش طعم ترین کشک بازار ایران شناخته میشود بصورت کاملا” بهداشتی توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تهیه می گردد. این کشک به علت داشتن اسیدهای آلی،ضدعفونی‌كننده دستگاه هاضمه (معده،روده كوچك و روده بزرگ) است. همچنین به دلیل داشتن كلسیم بالا و فسفر می‌تواند در پیشگیری از پوكی استخوان موثر باشد . این كشك دربردارنده تمامی خواص شیر و حاوی كلسیم، چربی، نمك، پروتئین و بعضی از ویتامین‌های گروه ب است . با توجه به این كه كشك یكی از غنی‌ترین منابع پروتئین حیوانی است ، بنابراین محیط مناسبی برای رشد و ازدیاد میكروارگانیسم‌های مختلف است كه اغلب سبب مسمومیت‌های شدید می‌شود، لذا ضروری است از كشك‌های بسته‌بندی شده (پاستوریزه) كه دارای برچسب و مجوز بهداشتی است،استفاده شود و كشك در یخچال نگهداری گردد . و تا حد امكان از مصرف كشك مایع باز خودداری گردد و در صورت استفاده 10 تا20 دقیقه قبل از مصرف آن را بجوشانید تا میكروارگانیسم‌های آن كاهش یابد .
در حال حاضر و مطابق قوانین سازمان استاندارد ملی ایران , دو نوع کشک تولید می شود که شامل کشک های بر پایه ماست و کشک های تهیه شده از کشک خشک می باشند. شرکت فرآورده های لبنی رامک نیز بر همین اساس , هر دو نوع محصول را در سبد خود جای داده است با این توضیح که فرمولاسیون منحصر به فرد کشک های لیوانی رامک , علیرغم استفاده از ماست به عنوان ماده اولیه اصلی , با دارابودن طعم اصیل سنتی , به صورت صنعتی تولید شده و فاقد مخاطرات مصرف کشک های سنتی می باشد. همچنین کشک های شیشه ای نیز با استفاده از کشک خشک به عنوان تنها ماده اولیه , برای برآورده ساختن نیاز مشتریان ارائه شده است .کشــــــــــــــــــــــــــک شیشه ای

ترکیبات: کشک خشک، نمک تصفیه شده، آب
کشک رامک که به عنوان خوش طعم ترین کشک بازار ایران شناخته میشود بصورت کاملا” بهداشتی توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک تهیه می گردد. این کشک به علت داشتن اسیدهای آلی،ضدعفونی‌كننده دستگاه هاضمه (معده،روده كوچك و روده بزرگ) است. همچنین به دلیل داشتن كلسیم بالا و فسفر می‌تواند در پیشگیری از پوكی استخوان موثر باشد . این كشك دربردارنده تمامی خواص شیر و حاوی كلسیم، چربی، نمك، پروتئین و بعضی از ویتامین‌های گروه ب است . با توجه به این كه كشك یكی از غنی‌ترین منابع پروتئین حیوانی است ، بنابراین محیط مناسبی برای رشد و ازدیاد میكروارگانیسم‌های مختلف است كه اغلب سبب مسمومیت‌های شدید می‌شود، لذا ضروری است از كشك‌های بسته‌بندی شده (پاستوریزه) كه دارای برچسب و مجوز بهداشتی است،استفاده شود و كشك در یخچال نگهداری گردد . و تا حد امكان از مصرف كشك مایع باز خودداری گردد و در صورت استفاده 10 تا20 دقیقه قبل از مصرف آن را بجوشانید تا میكروارگانیسم‌های آن كاهش یابد .
در حال حاضر و مطابق قوانین سازمان استاندارد ملی ایران , دو نوع کشک تولید می شود که شامل کشک های بر پایه ماست و کشک های تهیه شده از کشک خشک می باشند. شرکت فرآورده های لبنی رامک نیز بر همین اساس , هر دو نوع محصول را در سبد خود جای داده است با این توضیح که فرمولاسیون منحصر به فرد کشک های لیوانی رامک , علیرغم استفاده از ماست به عنوان ماده اولیه اصلی , با دارابودن طعم اصیل سنتی , به صورت صنعتی تولید شده و فاقد مخاطرات مصرف کشک های سنتی می باشد. همچنین کشک های شیشه ای نیز با استفاده از کشک خشک به عنوان تنها ماده اولیه , برای برآورده ساختن نیاز مشتریان ارائه شده است .

نویسندگان

گالری عکس

درباره سایت

شرکت بازرگانی صدر
نواحی تحت پوشش جنوب شرق کشور
تلفن های تماس:
09136684594
فروشگاه اینترنتی رفسنجان تخفیف
www.raztakhfif.ir

اطلاعات تماس، پیوندها و ...

اطلاعات تماس

  • ایمیل
  • مدیر سایت
  • امروز:

آمار سایت

  • بازدید کل:
  • بازدید امروز:
  • بازدید دیروز:
  • بازدید ماه قبل:
  • بازدید این ماه:
  • تعداد مطالب:
  • نویسندگان:

قدرت گرفته از parand