تبلیغات
پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان - محصولات یک و یک
img

به وبسایت ما خوش آمدید

با استفاده از یا می توانید بین بخش های مختلف وبسایت جابه جا شوید

وارد شوید

پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان

ادامه

افزایش رقابت و انگیزه بقاء، بسیاری از سازمان‌ها را برآن داشته كه فعالیت‌های خود را بر تولیدات اساسی و توانمندی‌های محوری متمركز كنند. كه این امر مستلزم سرمایه‌گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری‌های تكنولوژیك می‌باشد. انجام تحقیقات در سازمان‌ها با هدف حمایت از نوآوری صورت می‌گیرد و فعالیت‌های (R&D)  باید فرصت‌های كسب‌ وكار جدیدی خلق كرده و یا كسب‌ وكار فعلی سازمان را متحول نماید.

پیچیدگی‌های تحقیقات مبتنی بر دانش، تكنولوژی، نوآوری و نیز پویایی كسب‌ وكار و بازار، سازمان‌ها را مجبور كرده تا در حجم، مقیاس، موقعیت مكانی و جهت‌گیری فعالیت‌هایشان تجدیدنظر كنند. امروزه (R&D) تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره‌وری، كیفیت، سطح استاندارد زندگی، سهم بازار و نیز دیگر عواملی كه در افزایش توان رقابتی سازمان‌ها موثر هستند، دارد. با ظهور پدیده جهانی شدن روش‌های كسب تكنولوژی نیز تغییر كرده و روش‌های جدیدی خلق گردیده كه به كشورها و سازمان‌ها امكان دستیابی به تحقیقات در سطوح مختلف را می‌دهد.

در همین راستا شرکت یک ویک در سال 1372 موفق به کسب پروانه تحقیق و توسعه گردید و در همان سال واحد R&D را در مجموعه شرکت احداث نمود که در حال حاضر در چارت سازمانی زیر مجموعه واحد کنترل کیفیت می باشد.

این واحد با بهره گیری از فن آوری روز و تجهیزات مدرن و نیروهای انسانی آموزش دیده، متخصص و ماهر، توانسته است گامی مهم در پیشبرد اهداف عالیه شرکت بردارد که بخش هایی از آن به شرح ذیل می باشد.

- بخش تحقیقات صنعتی:

 این بخش با هدف بررسی مواد اولیه، کاهش ضایعات، استفاده مجدد از ضایعات، جایگزینی مواد، تولید محصولات جدید، بررسی روش های تولید و آزمون در دنیا و انطباق آن با اهداف سازمانی شرکت، تحقیقات در زمینه تشخیص عیوب و رفع آنها، توسعه روش های آزمون، افزایش بهره وری، تحقیق در جهت ایجاد یا تغییر سیستم ها و مکانیزاسیون آنها، ارتباط با مراکز تحقیقات صنعتی و تحقیق داخل و خارج کشور ایجاد گردیده است.

بخش تحقیقات کیفیت :

یکی از عمده فعالیت های این واحد نظارت بر فرآیند تولید محصولات می باشد. در صورتیکه که از طریق واحد های نظارتی، فروش و بازار یابی ایراداتی به محصول گرفته شود و یا اینکه پیشنهادی در خصوص بهبود کیفیت محصول داده شود. این واحد اقدام به اصلاح و بهبود کیفیت محصول بر روی خط تولید می نماید.

بخش تحقیقات تکنولوژی تولید:

یکی دیگر از وظایف این واحد تحقیقات تکنولوژی و به روزآوری تکنولوژی تولید از قبیل نوع بسته بندی، لوازم و تجهیزات، دستگاه ها و .... می باشد که از طریق منابع تحت اختیار، بازدید های دوره ای از کارخانجات پیشرو، ایده و پیشنهاد طبق یک فرمت خاص به همراه آنالیز قیمت و ظرفیت به مدیر ارشد گزارش داده می شود و در صورت تأمین منابع مالی اقدام به تغییر  و جایگزینی تکنولوژی می گردد.

- بخش تحقیقات کشاورزی :

با توجه به اینکه شعار یک و یک (محصول درجه یک از مواد درجه یک) می باشد و مواد اولیه نقش مؤثری بر کیفیت نهائی محصول و قیمت آن دارد، بخش تحقیقات کشاورزی در راستای بررسی ارقام مختلف محصولات کشاورزی با کاربرد صنعتی، بررسی عملکرد و ویژگیهای به زراعی و نیز مقایسه ویژگیهای مهم صنعتی هر واریته و ارائه خدمات کشاورزی به کشاورزان طرف قرارداد شکل گرفته است.

 

 - شرکت در سمینارها و کنگره ها:

برگزاری سمینارهای علمی در شرکت و حضور در سایر همایشهای علمی در راستای استراتژی شرکت که تا کنون در برخی همایش ها و سمینارها بصورت سخنرانی، ارائه مقاله و کسب مقالات برتر در چندین همایش و سمینارهای علمی و حتی برون مرزی که بصورت سخنرانی ارائه گردیده است

نویسندگان

گالری عکس

درباره سایت

شرکت بازرگانی صدر
نواحی تحت پوشش جنوب شرق کشور
تلفن های تماس:
09136684594
فروشگاه اینترنتی رفسنجان تخفیف
www.raztakhfif.ir

اطلاعات تماس، پیوندها و ...

اطلاعات تماس

  • ایمیل
  • مدیر سایت
  • امروز:

آمار سایت

  • بازدید کل:
  • بازدید امروز:
  • بازدید دیروز:
  • بازدید ماه قبل:
  • بازدید این ماه:
  • تعداد مطالب:
  • نویسندگان:

قدرت گرفته از parand